Činnosti domova mládeže
Příští týden proběhne na pěší zoně, tady v Žamberku, akce s velikonočním zdobením stromů!

Není nic lepšího, než si navrhnout svůj vlastní módní doplněk! A protože některé techniky úpravy oděvů jsou relativně snadná a dostupné, vrhli jsme se na to téměř v plné síle!

Tak se nás po dlouhé době sešlo na DM trochu víc. Rozhodli jsme se, že je potřeba toho využít. Nejen zábavou je člověk živ a tak jsme vymysleli školení! Kyberšikana!

Zpropadený Covid komplikuje život nejen nám, ale i náš web je kvůli tomu o něco prázdnější. Buď nejsou děcka, nebo vychovatel, nebo všichni. Tak snad opět navážeme na naši pravidelnost.

Venku sněží, možná spíš prší a celé to vyvolává nostalgickou vzpomínku. Na mysli mi běhá obraz, kterak před dávnými časy...




