Činnosti domova mládeže
Neználek by řekl: "Slunce, žblunce!" My jsme řekli: "Slunce, ven chce-m!" A tak jsme šli!

Je škoda, že místní bowlingová provozovna nemá alespoň 4 dráhy. Šli bychom společně s děvčaty a zábava by byla kompletní, společná - prostě jedna parta!
Avšak, není tomu tak a tak jsme vyrazili v druhém sledu. A bylo to super!

Dnes jsme se vypravili na bezvadnou prohlídku Muzea starých strojů, zde v Žamberku.

Blížící se jaro nás probudilo z jakési letargie a proto jsme se vrhli na turnaj v šipkách!

Paní vychovatelka Michaličková, spolu s bandou holek, vyrazily navštívit městské muzeum v Ústí nad Orlicí. Tam právě probíhala výstava svatebních zvyklostí a šatů z dob dávno minulých.




