Lanškrounské sportovní HRY 2024

28 duben 2024

I letos se žáci naší školy účastnili tradičních sportovních HER v Lanškrouně

Tuto akci, která byla připravena pro žáky se zdravotním postižením, připravili pedagogové a studenti fakulty tělesné kultury UP v Olomouci a žáci a pedagogové SOU a SOŠ v Lanškrouně. Soutěžilo se v deseti různých disciplínách. Naše děti byly úžasné, s velkým nadšením plnily veškeré sportovní úkoly. Při závěrečném hodnocení získali naši žáci hned 5 medailí: Sofia Hurina 1. místo, Alžběta Zavřelová 2. místo a Anička Berkyová 3. místo v kategorii mladších žákyň, což byl nevídaný úspěch. Dále získal Patrik Holub 1. místo v kategorii mladších žáků a David Matyáš 3. místo v kategorii starších žáků. Celkově se naše škola umístila na stříbrném 2. místě. Putovní pohár jsme si letos do školy neodvezli, ale největší odměnou pro všechny bylo báječně prožité sportovní dopoledne. Chtěla bych moc poděkovat všem dětem za vzornou reprezentaci naší školy a pedagogům za skvělou spolupráci.