Vánoční posezení

02 únor 2019

17. 12. 2018 se uskutečnilo předvánoční setkání maminek. Přivítaly nás opět usměvavé tváře Štěpánky a Alenky, ve třídě stál nazdobený stromeček, na tabuli před námi běžela série fotek našich dětí ze školních akcí a do toho zněly tóny vánočních koled. Třída, chodby, zkrátka celá škola byly úžasně vyzdobené. Okno ve třídě nabízelo pohled na rozpracované dárečky pro rodiče.

Ze všeho tam na nás přímo dýchala pohoda a radost z toho, že vánoce jsou opravdu blízko. Uprostřed té nádhery stály lavice zahalené bílými ubrusy a na nich nespočet talířku s cukrovím. No, jsme přeci soutěživý národ a každá maminka se chtěla nejen pochlubit svým cukrovím, ale udělat i radost Štěpánce bezlepkovou dobrotou. Tolik druhů…ani jsem je nespočítala. Nedalo se ochutnat všechno, to by zřejmě zvládl jen Otesánek. Samozřejmě nechyběla kávička, čaj a spousta vánočního povídání. Závěrem jsme se přípitkem slavnostně rozloučily s uplynulým rokem. Ten pro nás, jako milé překvapení, nechala ve třídě paní ředitelka. Samozřejmě nealko rychlé špunty…jsme přeci rozumné maminky a zodpovědné řidičky J. Odpoledne v takové společnosti a krásné škole utíkalo jako voda, kdo by spěchal domů.

Za tím vším se však skrývá spousta práce. Ráda bych tedy za maminky poděkovala paní ředitelce, skvělému učitelskému sboru včetně asistentů, nevyjímaje paní vrátné, která nás každé ráno vítá s milým úsměvem.

Ve zkratce děkujeme úplně všem lidičkám, co stojí v pozadí, ale bez kterých by tato škola nefungovala. Proto všem, co jsou vidět, ale i těm neviditelným přejeme mnoho úspěchů v novém roce 2019. Bez vás všech by to nešlo.

Za maminky Dana P.

Střední škola a základní škola Žamberk

  • Adresa: Tyršova 214, 564 01 Žamberk
  • Tel: +420 465 614 472
  • E-mail: oups@oupszamberk.cz
  • Podatelna: 7:00 - 14:00 hod
  • Datová schránka: q6xnxxn
  • Ředitelka školy: Mgr. Věra Říčařová

Zřizovatel školy

Zřizovatelem školy je Pardubický kraj

Čísla účtů

  • Stravné: 259 731 048 / 0300

Seznam čísel účtů pro platby

Top