Den otevřených dveří

11 prosinec 2019

Vánoční jarmark je jedna z největších akcí pořádaných naší školou pro veřejnost, která má v tento den možnost prohlédnout si celou střední i základní školu.

Letos tento den připadl na 28. listopadu a od 9 do 17 hodin bylo v naší škole plno hostů, kteří si přišli naši vánočně vyzdobenou školu prohlédnout. Žáci ze střední školy prezentovali své obory, takže jste si mohli nechat změřit tlak od pečovatelek, ochutnat výrobky řezníků i výborné zákusky a cukroví od kuchařů. A nejen to. Bylo možné si koupit velké množství vánočních dekorací včetně adventních věnců i drobných dárků. Každoročně naši školu navštíví mnoho hostů a nás velmi těší jejich zájem o naši školu. Všem vám moc děkujeme za přízeň a přejeme krásné Vánoce a jen to nejlepší do nového roku. S těmi, kterým to letos nevyšlo, se budeme těšit na viděnou za rok.

 

Fotogalerie

 • Den otevřených dveří_1
 • Den otevřených dveří_2
 • Den otevřených dveří_3
 • Den otevřených dveří_4
 • Den otevřených dveří_5
 • Den otevřených dveří_6
 • Den otevřených dveří_7
 • Den otevřených dveří_8
 • Den otevřených dveří_9
 • Den otevřených dveří_10
 • Den otevřených dveří_11
 • Den otevřených dveří_12

Střední škola a základní škola Žamberk

 • Adresa: Tyršova 214, 564 01 Žamberk
 • Tel: +420 465 614 472
 • E-mail: oups@oupszamberk.cz
 • Podatelna: 7:00 - 14:00 hod
 • Datová schránka: q6xnxxn
 • Ředitelka školy: Mgr. Věra Říčařová

Zřizovatel školy

Zřizovatelem školy je Pardubický kraj

Čísla účtů

 • Stravné: 259 731 048 / 0300

Seznam čísel účtů pro platby

Top