TOP aktualita - škola (15)

TOP aktualita - škola

Od 1.9. 2019 otevíráme nový dvouletý obor vzdělávání RESTAURAČNÍ A HOTELOVÝ PROVOZ

Majáles 2024

Letošního Majálesu v Žamberku se zúčastnili i žáci SŠ a ZŠ Žamberk za doprovodu pedagogů i rodičů.

Ve čtvrtek 30. listopadu 2023 se s úderem deváté hodiny otevřely dveře naší školy a jako každý rok jsme před první adventní nedělí vítali mnohé návštěvníky z řad zájemců o budoucí vzdělávání a mnoho návštěvníků z řad veřejnosti.

A jdeme do finále!
Symbolickým 10. projektovým dnem jsme ukončili projekt Implementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje II (I-KAP II) - Podpora polytechnického vzdělávání.

Beton je ve stavebnictví velice PEVNÝ materiál a stejně tak i my PEVNĚ věříme, že se žákům ze Speciální základní školy, mateřské školy a praktické školy Ústí nad Orlicí líbil další projektový den s tematikou „Výroba a zpracování betonu“.

V celostátním kole soutěže „Lípa mýma očima“ byli naši žáci ve velké konkurenci ostatních škol rovněž úspěšní a Střední škola a základní škola Žamberk byla oceněna speciální cenou.

Projekt nám ještě samozřejmě nekončí, ale v letošním školním roce máme splněný plán – uskutečnili jsme 4. projektový den Implementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje II (I-KAP II) - Podpory polytechnického vzdělávání.

 

Teplota nám venku poklesla, přibylo nám bílého nadělení a je úterý 7. prosince 2021. V tento slunečný zimní den se nám podařilo uskutečnit již v pořadí třetí projektový den Implementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje II (I-KAP II) - Podpory polytechnického vzdělávání.

 

V loňském roce jsme stejně jako všichni kolem nás neměli možnost pořádat Den otevřených dveří, a tím prezentovat naši školu – především zájemcům o studium.

Jak jsme vás již minule informovali, je Střední škola a základní škola Žamberk zapojena do projektu Implementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje II (I-KAP II) - Podpora polytechnického vzdělávání.

Střední škola a základní škola Žamberk je zapojena do projektu Implementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje II (I-KAP II) - Podpora polytechnického vzdělávání.- pro více klikněte na nadpis.

Strana 1 z 2

Střední škola a základní škola Žamberk

  • Adresa: Tyršova 214, 564 01 Žamberk
  • Tel: +420 465 614 472
  • E-mail: oups@oupszamberk.cz
  • Podatelna: 7:00 - 14:00 hod
  • Datová schránka: q6xnxxn
  • Ředitelka školy: Mgr. Věra Říčařová

Zřizovatel školy

Zřizovatelem školy je Pardubický kraj

Čísla účtů

  • Stravné: 259 731 048 / 0300

Seznam čísel účtů pro platby

Top