O škole > Spolek Orlice > Příměstský tábor 2016

Příměstský tábor 2016

ZNAK MESTA - hlavička - barva.jpgAkce se konala za finanční podpory města Žamberka.

Pamatujete si, co všechno jste zažili na táboře, když jste byli ještě malé děti? Často zapomenete jména, zpřeházíte si jednotlivé zážitky a smícháte je dohromady, ale nikdy nezapomenete ten pocit štěstí. Také naším cílem je dětem vytvořit hezké vzpomínky, a tak jsme ve dnech 11. až 15. července v prostorách školy za finanční podpory města Žamberk zorganizovali příměstský tábor, kterého se zúčastnilo celkem 11 dětí.

Počasí nám tentokrát příliš nepřálo, proto jsme dětem výlet na raftech vynahradili koupáním v rychnovském bazénu. Díky patří také rodině Zářeckých z Kunvaldu, kteří nám umožnili projížďky na koních. Na správném táboru nesmí chybět také táborák, hry, soutěže. My jsme navíc vyráběli dárky pro maminky. Nevynechali jsme návštěvu solné jeskyně nebo procházku kolem přehrady v Pastvinách. Všechny takové aktivity vyžadují spoustu energie, tudíž jsme vděční restauraci Babeta, že nám i letos dodávala výborné obědy. Všem, kteří se podíleli na organizaci tábora, patří veliké díky. Jen vaší zásluhou vše proběhlo bez problémů a úrazů. V neposlední řadě bychom rádi poděkovali také naší paní ředitelce Mgr. Věře Říčařové za zapůjčení aut a možnosti využít prostory školy.

A jaký byl ten váš tábor? Asi si nevzpomenete, zda vám propršel jeden nebo dva dny, určitě ale nikdy nezapomenete na to, jak jste se cítili. Pevně doufáme, že si naše děti tábor naplno užily.

Štěpánka Paďourová