O škole > Sport > SK Integra - březen 2018

SK Integra - březen 2018

V březnu jsme se zúčastnili regionálních kol ve florbalu juniorů a v plavání. Obě akce byly ovlivněny velkou nemocností našich sportovců. Pro ilustraci: z osmičky nominovaných florbalistů jeli na soutěž jen tři, tým jsme museli na poslední chvíli doplnit náhradníky.

Florbal - Hostinné. Přes veškerou snahu chlapci prohráli 3 svá utkání a skončili šestí. Velmi dobrý výkon předvedl v brance Honza Cibulka, nejvíc naběhal Pavel Báča, který po přihrávce od Matěje Sedláka vstřelil náš jediný gól... Dalšími hráči byli Marek Cibula, Petr Mižikár, Honza Mušuka a Ludvík Vlček.

Plavání - Chrudim. Z plavání jsme se vraceli s dobrou náladou a s několika medailemi. Nejúspěšnější juniorka Monika Petráňová vyhrála  50m prsa, skončila 2x druhá na 50m znak a 50m volný způsob. Další bronzové medaile přidali žák Vojta Kocúr a žákyně Klaudie Burkotová - oba na 50m prsa. Snahu o co nejlepší výsledky předvedli také junior Míla Synek a žákyně Tereza Šmoková.                                                                                                                                    mk

ZNAK MESTA - hlavička - barva.jpgAkce se konaly za finanční podpory města Žamberka.