O škole > Aktuality > Za sněhuláka do ZOO

Za sněhuláka do ZOO!!!

Když jsme se v zimě jako jedna z mnoha škol v České republice zapojili do benefiční soutěže „SNĚHULÁCI PRO AFRIKU“, jež je součástí projektu „KOLA PRO AFRIKU“, tak jsme vůbec netušili, jakou podporu budeme mít! Nejen že jsme vykouzlili úžasné sněhuláky z toho mála snížku, který stále ne a ne napadnout, ale kolik „lajků“ se nám podaří společnými silami získat, o tom jsme tehdy neměli vůbec tušení!

A právě počtem „lajků“ na facebooku jsme VYHRÁLI a získali jsme vstupenky pro naše žáky do ZOO Liberec! Díky sponzorským příspěvkům na dopravu od firem, které zprostředkovávají odborný výcvik našim žákům:

STAPS s.r.o. se sídlem Havlenova 611, 564 01 Žamberk

MASOEKO s.r.o. se sídlem Kunčice 243, 561 51 Letohrad

BOCUS a.s. se sídlem Orlice 282, 561 51 Letohrad

– nám už nic nebránilo si výhru užít!!!

Za doprovodu dešťových kapek jsme vyrazili brzy ráno ve středu 16. 5. 2018 směr Liberec. Černá mračna nás provázela až do severních Čech, ale tam se na nás usmálo štěstí a hlavně sluníčko. Prohlídku zoologické zahrady jsme si všichni moc užili a byli jsme nadšeni! Úžasné štěstí jsme ten den měli nejen na počasí, ale i na celkovou pohodu a spoustu zážitků. Srdečné poděkování patří naprosto všem, kteří nám k tomuto nevšednímu prožitku pomohli!!!

Za SŠ a ZŠ Žamberk Ing. Marcela Bednářová

IMG 1 - kopie.jpg