O škole > Aktuality > Tábor nadace Agrofert

Nadace Agrofert pomáhá dětem...

Nadace Agrofert byla v tomto kalendářním roce k naší škole velmi štědrá. Přispěla nemalou finanční částkou nejen na úpravu prostor chodby základní školy, ale i na příměstský tábor.

Během letních prázdnin jsme pro děti na naší škole uspořádali již čtvrtý, týdenní příměstský tábor. Díky podpoře nadace jsme dětem mohli připravit pětidenní program, ve kterém ani vteřinu nebyla nouze o zábavu. Nemalé poskytnuté finanční prostředky (40.000,-) nám pomohly uhradit nezbytné náklady, ale dopřát dětem i spoustu zábavy navíc. Letošní program tak byl velmi pestrý a zároveň přizpůsobený potřebám našich žáků.

Pomoci Nadace Agrofert si velmi vážíme a za poskytnuté penízky moc děkujeme.

                                                                                                                                                             Štěpánka


Fotografie:
Webové stránky vytvořil Acceler