O škole > Aktuality > Příměstský tábor 2017

Nabitý programem – takový byl čtvrtý ročník našeho tábora

V termínu 7. – 11. srpna jsme pro naše děti uspořádali příměstský tábor. Žáci ze Střední školy a základní školy Žamberk měli celých 5 dní na to, aby si užili nejrůznější hry, soutěže, vyrábění, výlety do bazénu, ZOO, na hrad Potštejn nebo raft na Pastvinské přehradě. Zorganizovali jsme také kovbojský den, hippoterapii a táborák s opékáním a zasloužený odpočinek v solné jeskyni.

Výborné obědy nám opět zajistila restaurace Babeta. Moc za to děkujeme!  Poslední táborovou noc jsme přenocovali ve škole, což byl pro děti velký zážitek. Počasí nám naštěstí vyšlo na jedničku a všichni si tak program naplno užili.

Naše velké díky patří městu Žamberk, bez jehož finanční pomoci by nebylo možné dětem nabídnout tolik aktivit a zpříjemnit tak prázdniny. V neposlední řadě pak musíme poděkovat paní ředitelce, všem zaměstnancům školy a dobrovolníkům, kteří nám pomáhali zajišťovat bezproblémový chod všech táborových dní. Už teď se těšíme na další takový tábor!                                                                      Štěpánka

ZNAK MESTA - hlavička - barva.jpgAkce se konala za finanční podpory města Žamberka.