O škole > Aktuality > MČR ČSMPS v závodu horských kol 2017

MČR ČSMPS v závodu horských kol 2017

V polovině října se uskutečnil již pátý ročník stále populárnějšího Mistrovství ČR ČSMPS v závodu horských kol ve Srubech. Letos se prezentovala bezmála stovka bikerů.

Nejdříve byla na programu časovka do vrchu. V ní se zaskvěla v juniorské kategorii Sandra Myšáková, když si dojela pro krásné druhé místo. O moc hůře si nevedli další zástupci SK Integry Žamberk. Juniorka Dominika Pulková skončila pátá a žák Vojta Kocúr získal v těžké konkurenci cenné sedmé místo.

Na druhý den byl pro účastníky nachystán okruhový závod s hromadným startem. V náročném terénu došlo na spoustu dramatických okamžiků. Dominika i přes nepříjemný pád obhájila 5. místo, Vojta si polepšil a dojel šestý. Sandra skončila hned za medailisty a ve vyhlášeném celkovém pořadí za oba dny získala bronz.

Celá akce se mimořádně povedla jak po sportovní tak i po organizační stránce.                                                          mk

Výsledky:

juniorky Sandra Myšáková časovka 2.   okruh 5 km 4.
  Dominika Pulková časovka 5.   okruh 5 km 5.
  Soňa Šebková časovka 11.   okruh 5 km 13.
žáci Vojta Kocúr časovka 7.   okruh 5 km 6.
  Jirka Vencl časovka 11.   okruh 5 km 13.
  Tonda Berky časovka 13.   okruh 5 km 14.

ZNAK MESTA - hlavička - barva.jpgAkce se konala za finanční podpory města Žamberka.