O škole > Aktuality > Kuchařská soutěž

V Městci Králové se 21. 3. 2018 uskutečnil již V. Ročník gastronomické soutěže „Srdce na talíři“. Naši školu reprezentovali studentky druhého ročníku oboru kuchařské práce Dominika Pulková a Kateřina Ulrychová. Úkolem bylo připravit dva druhy obložených chlebíčků dle vlastního technologického postupu, kalkulace a fantazie a prostření slavnostní tabule a menu pro 2 osoby na téma 100 let české státnosti. To vše museli obhajovat u odborné komise složené z odborníků dané profese. Žáci brali účast na této soutěži velmi zodpovědně a snažili se o co nejlepší výkony. Konkurence byla veliká, celkem se zúčastnilo 19 škol z celé České republiky. Umístění v první trojici sice nezískali, ale získali zajímavé zkušenosti a zážitky a k domovu odjížděli s nadšením. Zaslouží si velké poděkování.

Veronika Novotná DiS., učitelka

CYMERA_20180321_084615.jpgCYMERA_20180321_131302.jpg