O škole > Aktuality > GO - prožitkový pobyt 2017

GO - prožitkový pobyt 2017

V rámci školního projektu "Zdravý kolektiv" jsme žákům 2. stupně ZŠ zorganizovali tradiční GO pobyt. Letos opět v Pastvinách.

Už první aktivita přinesla plno různých prožitků... Žáci šli po skupinkách podle vyznačané trasy na mapě na určené místo setkání. Ale v údolíčku pod Vitanovem se ne a ne ve správném bodě potkat. A celodopolední prožitky byly na světě! Nakonec jsme se postupně našli a situaci pedagogicky využili: jak se orientovat v přírodě, jak se zachovat v nenadálé situaci, jak komunikovat s cizími lidmi, jak může být mobil dobrým pomocníkem.

Další aktivity přibližují publikované fotografie. Celý pobyt byli žáci spontánní, hraví, zábavní a hodní. S kolegyní Blankou jsme s kluky a s dívkami prožili krásné tři dny.                                                                                                                   mk

ZNAK MESTA - hlavička - barva.jpgAkce se konala za finanční podpory města Žamberka.