O škole > Aktuality > Dopravní hřiště

Dopravní hřiště

Bezpečnost, a především ta na silnicích, je pro nás ve vzdělávání našich žáků jednou z priorit. Celkem pravidelně proto s žáky I. P navštěvuji v rámci výuky dopravní hřiště v Žamberku, kde jim pracovníci ANIMA vysvětlují, proč je důležité znát a dodržovat dopravní předpisy s důrazem na bezpečnost cyklistů a chodců.

Ne jinak tomu bylo 17. dubna, kdy jsme zde s žáky strávili téměř celé dopoledne. Tentokrát pro nás program připravil pan Fiala, kterému touto cestou děkujeme za vstřícný, laskavý a trpělivý přístup k našim malým cyklistům a doufáme, že se zase brzy na hřišti setkáme.

Štěpánka