O škole > Aktuality > Den Země 2018

Den Země 2018

18. dubna jsme na naší škole uspořádali ke Dni Země projektový den. Vloni jsme se formou her, vyrábění a soutěží seznámili s životem včely. V letošním školním roce jsme za hlavní téma zvolili ptactvo. Naši žáci si s třídními učiteli nejdříve připomněli, proč je tento den tak významný, věnovali se povídání o životě ptáčků jak stěhovavých, tak i těch, co u nás přes zimu zůstávají. Vyrábění už je tradiční součástí tohoto dne, a tak nám ve třídách „poletuje“ spousta krásných barevných, papírových výrobků.

Na závěr dne bylo pro žáky přichystané překvapení v podobě přednášky a ukázky živých papoušků manželů Podolských, kteří k nám dovezli papoušky kakadu, ara a další včetně upovídaného Charlieho. Bylo to hezké zakončení tohoto dopoledne a manželům Podolským touto cestou mockrát děkujeme.

                                                                                                                                                                              Štěpánka


Fotografie:
Webové stránky vytvořil Acceler