O škole > Aktuality > Den jablek 2018

Den jablek 2018

Po několika letech se naše škola opět rozvoněla jablečnými dobrotami. Ve čtvrtek 11. října jsme v rámci EVVO uspořádali projektový Den jablek. Cílem je ukázat dětem, co všechno je možné z jablíček upéct, uvařit, ale také vyrobit. Napadl by vás třeba originální voňavý ježek? Všechny děti si vyrobily a odnesly domů jablečný mošt a užily si spoustu zábavy. Moc děkuji všem kolegům, kteří tento den pojali velmi zodpovědně a snažili se o to, aby si žáci celé dopoledne užili a pochopili, že příroda nám dokáže krásně vrátit to, když o ni dobře pečujeme.

Mgr. Štěpánka Paďourová